
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930562
Каталожний номер
50309
Опис позиції
Підшипник 50309 (6309N) повт.вал розд.коробки ГАЗ, ПАЗ (RIDER) 50309
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50309 |
| Вага | 0.8 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 115 мм |
| Код товару | 3887930562 |
| Ширина | 115 см |
- Ціна: 370,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

