
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23351033343
Каталожний номер
85-3502040
Опис позиції
Диск гальмівний МТЗ 100 (вир-во Трібо) 85-3502040
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Трібо |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-3502040 |
| Вага | 0.345 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 23351033343 |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 427,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

