
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
38871099263
Каталожний номер
1307
Опис позиції
Підшипник 1307 рул. упр.Т-16 (RIDER) 1307
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1307 |
| Вага | 0.525 кг. |
| Висота | 25 см |
| Код товару | 38871099263 |
- Ціна: 321,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

