
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930564
Каталожний номер
588911
Опис позиції
Підшипник 588911 выж.без муф. ГАЗ, ПАЗ (RIDER) 588911
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 588911 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 3887930564 |
- Ціна: 316,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

