
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
101609
Каталожний номер
130-1602052
Опис позиції
Муфта підшипника выж. ЗІЛ 130 без підшипника (вир-во Україна) 130-1602052
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | ЗІЛ |
| Код запчастини | 130-1602052 |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130-1602052 |
| Вага | 0.509 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 101609 |
- Ціна: 485,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

