
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69241047095
Каталожний номер
24-2403050-10
Опис позиції
Шестірня півосі ГАЗ 2410 <ДК> 24-2403050-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24-2403050-10 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 69241047095 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 340,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

