
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2388883455
Каталожний номер
А 1850
Опис позиції
Ремінь А-1850 (пр-во Rubena) А 1850
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | А 1850 |
| Вага | 0.182 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 2388883455 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 250 см |
- Ціна: 419,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

