
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887849662
Каталожний номер
27307
Опис позиції
Підшипник 27307 (30307D, 31307) шворінь поворот. кулака ГАЗ <ДК> 27307
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 27307 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 27307 |
| Вага | 0.51 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 3887849662 |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 317,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

