
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0116104
Каталожний номер
14.1601120
Опис позиції
Кільце упорне (п'ятак кошика сцепл.) <ДК> 14.1601120
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14.1601120 |
| Вага | 0.47 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 0116104 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 254,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

