
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4435867828
Каталожний номер
RD 41.24.58
Опис позиції
Кришка М136х2,5 маточини (RIDER) RD 41.24.58
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 41.24.58 |
| Вага | 0.6 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 4435867828 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 380,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

