
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
44111012460
Каталожний номер
RD600K
Опис позиції
Елемент фільт. палив. (сепаратора води 600FG NEW) DAF, MAN, KAMAZ (RIDER) RD600K
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD600K |
| Вага | 0.115 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 44111012460 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 223,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

