
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
02301028179
Каталожний номер
500-3001026
Опис позиції
Втулка шкворня МАЗ втулка (пр-під Україна) 500-3001026
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 500-3001026 |
| Вага | 0.384 кг. |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 02301028179 |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 677,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

