
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69131117813
Каталожний номер
RD.531075910
Опис позиції
Ролик натяжний ЗМЗ 406 (аналог INA) (RIDER) RD.531075910
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Ролик |
| Кросс-номери | Schaeffler INA 531075910 |
| Діаметр | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Sobol, 2206, Gazelle, Volga, 452, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD.531075910 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 69131117813 |
- Ціна: 318,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

