
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1711810067
Каталожний номер
21203-1148300-03
Опис позиції
Регулятор холостого хода ВАЗ 21213,21214,2123 <ДК> 21203-1148300-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21203-1148300-03 |
| Вага | 0.15 кг. |
| Висота | 35 см |
| Код товару | 1711810067 |
| Ширина | 75 см |
- Ціна: 238 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

