
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
06341128385
Каталожный номер
33097-3408030
Описание позиции
Трубка рулевого управления ГАЗ 33081 САДКО, 3309 ЕВРО-2 ПРЕМИУМ (еврообжим) пр-во Украина 33097-3408030
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33097-3408030 |
| Вага | 0.12 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 20 мм |
| Код товару | 06341128385 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 354,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

