
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4435867824
Каталожний номер
RD 41.24.63
Опис позиції
Кришка M135x2x800Nm ступиці BPW (RIDER) RD 41.24.63
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD 41.24.63 |
| Вага | 0.595 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 4435867824 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 380,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

