
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69051164787
Каталожний номер
MP30ST
Опис позиції
Монтування 30" L750мм MP30ST(про-во СТАНДАРТ) MP30ST
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MP30ST |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 мм |
| Код товару | 69051164787 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 750 см |
- Ціна: 346,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

