
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
03371124475
Каталожний номер
90.3734
Опис позиції
Комутатор бесконт. ГАЗ , ЗІЛ <ДК> 90.3734
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90.3734 |
| Вага | 0.224 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 03371124475 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 501,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

