
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
02301128318
Каталожний номер
500А-3001019
Опис позиції
Р/к шкворня МАЗ (8 найменувань) <ДК> 500А-3001019
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 500А-3001019 |
| Вага | 0.4 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 02301128318 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 791,70 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

