
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
35351006971
Каталожний номер
403-3501040
Опис позиції
Циліндр гальмівний. передн. правий МОСКВИЧ (RIDER) 403-3501040
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | Москвич 4033501040 |
| Сумісність з маркою | Москвич |
| Сумісність з моделлю | 412, 2140, 2141, 2335, Aslk 2140, Aleko, 427, 2142, 2901, 423, 407, Aslk 2137 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 403-3501040 |
| Вага | 0.56 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 85 мм |
| Код товару | 35351006971 |
| Ширина | 100 см |
- Ціна: 352,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

