
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0137882597
Каталожний номер
ВК318Б-3703140-01
Опис позиції
Вимикач маси КаМАЗ,ГАЗ кнопковий (24 В) ВК318Б-3703140-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КамАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ВК318Б-3703140-01 |
| Вага | 0.378 кг. |
| Код товару | 0137882597 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 70 мм |
- Ціна: 409,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

