
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4102959468
Каталожний номер
32931
Опис позиції
Масло моторн. FEBI 10W-40 (Каністра 1л) 32931
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Код запчастини | 32931 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32931 |
| Вага | 0.93 кг. |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 4102959468 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 389,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

