
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4905926378
Каталожний номер
dk-st3/8
Опис позиції
Тріскачка з храповим і швидкознімним механізмами, квадрат 3/8, 24 ЗУБА <ДК> dk-st3/8
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | dk-st3/8 |
| Вага | 0.316 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 мм |
| Код товару | 4905926378 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 373,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

