
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17101000421
Каталожний номер
2101-100604082
Опис позиції
Ланцюг приводу валу распред. ВАЗ 2101 (114) <ДК> 2101-100604082
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2101-100604082 |
| Вага | 0.795 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 17101000421 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 373,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

