
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1988617226
Каталожний номер
AVX13х975
Опис позиції
Ремінь AVX13х975 зубч. ЯМЗ 236, -238, Д65 (пр-во Rubena) AVX13х975
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AVX13х975 |
| Вага | 0.14 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 1988617226 |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 436,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригинальная упаковка

