
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
02111098691
Каталожний номер
60.1111074-31
Опис позиції
Плунжерна пара МАЗ d=10 (пр-під Україна) 60.1111074-31
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | МАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60.1111074-31 |
| Вага | 0.12 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 25 мм |
| Код товару | 02111098691 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 548,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

