
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0184928910
Каталожний номер
5511-8404268
Опис позиції
Бризговики колеса передн. КАМАЗ (430х440) (пр-під Україна) 5511-8404268
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5511-8404268 |
| Вага | 1.44 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 430 мм |
| Код товару | 0184928910 |
| Ширина | 440 см |
- Ціна: 439,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

