
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1734545997
Каталожний номер
FJ425
Опис позиції
Наконечник тяги рульової ВАЗ 2121 внутр. (пр-во FINWHALE) FJ425
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | FJ425 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FJ425 |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 1734545997 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 465,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

