
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
281614
Каталожний номер
125.21.244
Опис позиції
Сережка тормозка Т 150 зб. (пр-під Україна) 125.21.244
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 125.21.244 |
| Вага | 0.45 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 281614 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 424,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

