
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
57291155851
Каталожний номер
1261591-289
Опис позиції
Тяга крана рівня підлоги DAF,CF65,75,85, XF95,105,LF55 (L=289мм.) у зборі 1261591-289
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daf |
| Код запчастини | 1261591 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1261591-289 |
| Вага | 0.115 кг. |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 10 мм |
| Код товару | 57291155851 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 438,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

