
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01311125278
Каталожний номер
5320-3103076
Опис позиції
Р/к ступиці передньої (4-е щонаймін.) КАМАЗ <ДК> 5320-3103076
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-3103076 |
| Вага | 0.665 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 90 мм |
| Код товару | 01311125278 |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 889 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

