
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887876375
Каталожний номер
7213А (30213 JR)
Опис позиції
Підшипник 7213А (30213 JR) <ДК> 7213А (30213 JR)
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7213А (30213 JR) |
| Вага | 1.15 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 3887876375 |
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

