
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1735594995
Каталожний номер
D140E
Опис позиції
Колодка гальмівний. ВАЗ 2110 перед. (компл. 4шт.) (пр-во Intelli) D140E
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intelli |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D140E |
| Вага | 0.97 кг. |
| Висота | 75 см |
| Код товару | 1735594995 |
| Ширина | 105 см |
- Ціна: 371,70 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

