
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0429996359
Каталожний номер
3110-2906100
Опис позиції
Стійка стабілізатора ГАЗ 3110,31029,2410 ( 2 шт. ком-кт на авто) в сб. (гумові втулки) 3110-2906100
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3110-2906100 |
| Вага | 0.864 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 0429996359 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 786,80 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

