
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
2334803348
Каталожный номер
102-3405103
Описание позиции
Палец кронштейна 102-2301023-01 и ГЦ Ц50 (рк 490) МТЗ в сб. (пр-во РЗТ г.Ромны) 102-3405103
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102-3405103 |
| Вага | 0.65 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 60 мм |
| Код товару | 2334803348 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 835,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

