
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1752212
Каталожний номер
СЛ193-5205400
Опис позиції
Трапеція приводу стеклоочист. ВАЗ 2103, -05, -06, -07 <ДК> СЛ193-5205400
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | СЛ193-5205400 |
| Вага | 0.705 кг. |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 1752212 |
| Ширина | 540 см |
- Ціна: 444,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

