
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887876348
Каталожний номер
32605КМ
Опис позиції
Підшипник 32605КМ сист. ох. двиг. КрАЗ, МАЗ <ДК> 32605КМ
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32605КМ |
| Вага | 0.332 кг. |
| Висота | 30 см |
| Код товару | 3887876348 |
- Ціна: 449,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

