
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
1988617251
Каталожный номер
14х10-1037 зуб
Описание позиции
Ремень 14х10х1037 зубч. ЯМЗ 236, 238, Т 142, ДВС А-01М (пр-во Rubena) 14х10-1037 зуб
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14х10-1037 зуб |
| Вага | 0.13 кг. |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 1988617251 |
| Ширина | 350 см |
- Ціна: 430,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

