
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01351206402
Каталожний номер
100-3537110
Опис позиції
Кран аварійного розгальмовування КАМАЗ,МАЗ,ЗІЛ 100-3537110
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100-3537110 |
| Вага | 0.2 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 50 мм |
| Код товару | 01351206402 |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 651,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

