
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0635955821
Каталожний номер
3309-3510009
Опис позиції
Р/к пневмоусилителя гальм ГАЗ 3309,4301,ПАЗ з головним (7 найменувань сад.) 3309-3510009
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3309-3510009 |
| Вага | 0.285 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 180 мм |
| Код товару | 0635955821 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 506,10 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

