
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930555
Каталожний номер
52-1701064
Опис позиції
Підшипник 42207КМ (NJ207) вал проміжн. КПП ГАЗ, коробка відбору (RIDER) 52-1701064
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52-1701064 |
| Вага | 0.33 кг. |
| Висота | 25 см |
| Код товару | 3887930555 |
| Ширина | 75 см |
- Ціна: 412,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

