
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3237995470
Каталожний номер
11-3703210-10
Опис позиції
Клема акк. 2 шт. (латун,луженная)РЕМОНТ.універ.КАМАЗ,МАЗ,ГАЗ,Трактори(240 гр.) болтовою затискач D=12 11-3703210-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11-3703210-10 |
| Вага | 0.25 кг. |
| Висота | 20 см |
| Код товару | 3237995470 |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 767,90 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

