
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23881045564
Каталожний номер
C 1250
Опис позиції
Ремінь C 1250 (СВ-1250) (пр-во Rubena) C 1250
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C 1250 |
| Вага | 0.365 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 420 мм |
| Код товару | 23881045564 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 513,10 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

