
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930563
Каталожний номер
50310А
Опис позиції
Підшипник 50310А (6310N)вал втор. КПП ЗІЛ, коробка раздат. КамАЗ (RIDER) 50310А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50310А |
| Вага | 1.06 кг. |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 125 мм |
| Код товару | 3887930563 |
| Ширина | 125 см |
- Ціна: 411,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

