
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3887930606
Каталожний номер
306516-П
Опис позиції
Підшипник 150212 (6212 ZN) КПП (вал первичн.) ЗІЛ (RIDER) 306516-П
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 306516-П |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 3887930606 |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 447,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

