
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23111102806
Каталожний номер
245-1104180-А1-03
Опис позиції
Трубка паливна НД (L=455 мм) (покупн. ММЗ) 245-1104180-А1-03
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 245-1104180-А1-03 |
| Вага | 0.01 кг. |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 25 мм |
| Код товару | 23111102806 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 480 см |
- Ціна: 613,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

