
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1605648040
Каталожний номер
БРС-64
Опис позиції
Головка соед. Євро М22х1,5 жовтий. MB, MAN <ДК> БРС-64
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | БРС-64 |
| Вага | 0.36 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 1605648040 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 461,30 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

