
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17371032469
Каталожний номер
2108-3709305-01
Опис позиції
Перекл. підрульовий ВАЗ 2108 в сб. (DECARO) 2108-3709305-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2108-3709305-01 |
| Вага | 0.41 кг. |
| Висота | 95 см |
| Довжина | 400 мм |
| Код товару | 17371032469 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 412,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

