
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
17871032033
Каталожний номер
1118-3103020
Опис позиції
Підшипник 256707ЕК12-6 пер. ступ. ВАЗ-1118,1119 (RIDER) 1118-3103020
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1118-3103020 |
| Вага | 0.56 кг. |
| Висота | 40 см |
| Код товару | 17871032033 |
- Ціна: 532 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

