
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4410832924
Каталожний номер
TP 02-57-046
Опис позиції
Фара дод. LED GOLD 24V/27W, 9 діод, (кругла), широкий промінь (TEMPEST) TP 02-57-046
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tempest |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TP 02-57-046 |
| Вага | 0.5 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 4410832924 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 606,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

